UA-49499200-1
Κυριακή, 21 Ιούλιος 2019

Συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών

1.     ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.     ΒΟΥΘΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3.     ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών

1.   ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά

1.   ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2.   ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.   ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.   ΣΚΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος

1.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.      ΚΟΠΙΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3.     ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας

1.   ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.   ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ–ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.   ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.   ΛΥΡΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών

1.   ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.   ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.   ΒΟΥΝΑΣΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4.   ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5.   ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6.   ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τουΝΙΚΟΛΑΟΥ

7.   ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.   ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.   ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΟΚΚΟΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τουΛΕΩΝΙΔΑ

12. ΜΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

13. ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΞΥΠΟΛΙΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ–ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΠΑΙΝΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

17. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19. ΡΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20. ΡΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΣΕΨΑΚΟΥ ΠΟΤΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ

22. ΣΙΓΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23. ΣΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25. ΤΡΟΥΓΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΩΝΑ

26. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος

1.   ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.   ΔΡΟΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3.   ΣΟΛΩΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ

4.   ΤΑΡΤΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Δημοτική Κοινότητα Σπαρτιατών

1.   ΑΡΦΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.   ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3.   ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.   ΚΟΝΤΑΛΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ .

5.   ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.   ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7.   ΡΑΣΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.   ΡΑΣΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.   ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΣΙΚΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου Λακεδαίμονος

  1. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Τοπική Κοινότητα Αφισίου

1. ΜΑΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βορδόνιας

  1. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βρεσθένων

1. ΠΡΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Θεολόγου

  1. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καρυών

  1. ΒΕΛΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΝΤΕΒΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καστορείου

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κονιδίτσης

1. ΓΚΑΤΖΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λογκανίκου

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Μαγούλας

1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ξηροκαμπίου

1. ΤΑΡΤΑΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Πελλάνας

1. ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σουστιάνων

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*