Τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Μονεμβασίας και Σπάρτης κ.κ Ευστάθιο επισκέφθηκαν την Παρασκευή 28/02/2020, ο Πύραρχος Γεώργιος Σ. Αλικάκος, Διοικητής Π.Υ. Νομού Λακωνίας και ο Αντιπύραρχος Διαμαντής Κ. Τσολομίτης, Διοικητής της Π.Υ. Σπάρτης ,προκειμένου να λάβουν την ευλογία και την ευχή του, με την ευκαιρία της αναλήψεως των νέων τους καθηκόντων.
Check Also
Έκθεση φωτογραφίας για τον Καβομαλιά στην πινακοθήκη Αχιλλέα Βαρβαρέσου
Μια μοναδική έκθεση φωτογραφίας με τίτλο: «Καβομαλιάς: από φως και πέτρα», πρόκειται να πραγματοποιηθεί στην …