UA-49499200-1
Τετάρτη, 16 Οκτώβριος 2019

Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΔΗΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ»

ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΑΠΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βλάχος Ιωάννης του Θεοδώρου – ελεύθερος επαγγελματίας, ταχυδρομικός πράκτορας

Βλήτας Νικόλαος του Παναγιώτη – αγρότης

Γιάννες Γεώργιος του Ηλία – αγρότης

Τούμπλης Παναγιώτης του Ιωάννη – επιχειρηματίας

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αρβανίτης Δημήτριος του Νικολάου – τραπεζικός υπάλληλος

Θεοδωρίδη Βενέττα του Κυριάκου –  οικιακά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΣΤΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ζαχαράκη-Αναστασοπούλου Γεωργία του Δημητρίου – καθηγήτρια ξένων γλωσσών, επιχειρηματίας

Κάρκουλας Γεώργιος του Ηλία – έμπορος

Καρμοίρης Ιωάννης του Νικολάου – αγρότης

Κυριακούλιας Εμμανουήλ του Αναστασίου – επιχειρηματίας

Κωνστανταράκος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – ιδιωτικός υπάλληλος

Μακελλαράκη – Μπεζεριάνου Δήμητρα του Νικολάου – υπάλληλος ΟΑΕΕ

Μπουγάδης Χρήστος του Γεωργίου – αγρότης

Παναγάκης Ιωάννης του Δημητρίου – αγρότης

Περγαντής Σταύρος του Μελετίου – εκπαιδευτικός

Σκαφιδάς Παναγιώτης του Γεωργίου – ιδιωτικός υπάλληλος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΝΟΥΝΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Καπετανάκης Σαράντος του Βασιλείου – συνταξιούχος ΟΤΕ

Σαραντόπουλος Ευστράτιος – Ανδρέας του Νικολάου – ιδιωτικός υπάλληλος

Σοφού – Παπαστάθη Ευγενία του Χρήστου – συνταξιούχος Δημοσίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βλάχος Γεώργιος του Ηλία – ελεύθερος επαγγελματίας, ταχυδρομικός πράκτορας

Γιαννακάκης Γεώργιος του Ευθυμίου – πυροσβέστης

Γιαννακοπούλου Βασιλική του Δημητρίου – λογίστρια

Παπαδόπουλος Παναγιώτης του Χαραλάμπους – υπάλληλος ΕΛΤΑ

Τσίχλης Χρήστος του Γεωργίου – δικηγόρος

Φέϊκου Αικατερίνη του Δημητρίου – τεχνικός ΔΕΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αλεξάκη Μαρία του Παναγιώτη –πτυχιούχος ΤΕΙ – ΟΤΑ, ιδιωτικός υπάλληλος

Αλοιμόνου – Βελδέκη Βαρβάρα του Ευστρατίου – δικηγόρος, περιφερειακή σύμβουλος Λακωνίας

Βέργαδος Ευστράτιος του Νικολάου – δημόσιος υπάλληλος

Βουλουμάνος Νικόλαος του Δημητρίου – υπάλληλος ΔΕΗ

Δημάκος Νικόλαος του Δημητρίου – υπάλληλος Cosmote, πτυχιούχος ΤΕΙ

Δημητρακοπούλου Ελένη (Έλενα) του Νικολάου-Ευστρατίου – πτυχιούχος Π.Ε. Μεταφραστικού

Δημητρόπουλος Χρήστος του Αναστασίου – αγρότης

Ζερβέα Ευγενία του Θεοδώρου – δικηγόρος

Καββούρης Ιωάννης του Δημητρίου – επιχειρηματίας

Καλαματιανός Γεώργιος του Λεωνίδα – επιχειρηματίας

Καλομοίρης Παρασκευάς του Ιωάννη – ιατρός

Κανακάκος Χρήστος του Θεοδώρου – αγρότης

Καραμπίνης Γεώργιος του Σπυρίδωνος – εκπαιδευτικός

Καράντζαλης Λεωνίδας του Νικολάου – ιατρός

Καραχάλιος Δημήτριος του Παναγιώτη – πολιτικός μηχανικός

Καρούνου Δήμητρα του Θεοδώρου – πτυχιούχος Γυμναστικής Ακαδημίας, επιχειρηματίας

Κόνιαρης Αθανάσιος του Δημητρίου –Σπυρίδωνος – επιχειρηματίας

Κοντάκος Ηλίας του Γεωργίου – λογιστής

Κορίνης Δημήτριος του Νικολάου – ηλεκτρολόγος

Κουμουνδούρος Αδαμάντιος του Δημητρίου – πολιτικός μηχανικός

Κριμήτσος Παναγιώτης του Νικολάου – οικοδόμος

Κυριακούλιας Παναγιώτης του Γεωργίου – πτυχιούχος ΤΕΙ, ιατρικός σύμβουλος

Λαμπρόπουλος Λάμπρος του Κυριάκου – προϊστάμενος ΟΑΕΕ Σπάρτης

Λέκκα Βερονίκη του Δημητρίου – δικηγόρος

Λυμπιωτάκου Κωνσταντίνα του Γεωργίου – συνταξιούχος Δημοσίου

Μακρής Χρήστος του Θεοδώρου – τραπεζικός υπάλληλος

Μιχαλάκος Δημήτριος του Σωτηρίου – εκπαιδευτικός

Μουστόγιαννης Γεώργιος του Ευαγγέλου – καθηγητής Αγγλικής Γλώσσας, πτυχιούχος Ψυχολογίας

Μπουντουβή Πελαγία του Αριστείδη – ιδιωτική υπάλληλος

Παπαδάκη Ευγενία του Αντωνίου– πτυχιούχος μαθηματικός

Παπαδάκος Δημήτριος του Παναγιώτη – ιδιωτικός υπάλληλος

Παυλάκος Σπυρίδων του Ηλία – αρχιτέκτονας

Ρετσινάς Ευάγγελος του Παναγιώτη – επιχειρηματίας

Σκρεπέτης Απόστολος του Κωνσταντίνου – πτυχιούχος πολιτικός μηχανικός Τ.Ε.

Σμυρνιός Θεόδωρος του Δημητρίου – συνταξιούχος αστυνομικός

Συνοδινός Γεώργιος του Δημητρίου – συνταξιούχος ΔΟΥ

Τζωρτζάκης Μάριος του Λεωνίδα – ιατρός

Τσακαλίδης Παύλος του Γεωργίου – επαγγελματίας

Τσακωνάκος Παναγιώτης του Ιωάννη – κτηνίατρος

Τσέγκος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – επιχειρηματίας

Φερδιανάκης Κωνσταντίνος του Ευστρατίου – οδοντίατρος, παιδοδοντίατρος

Φερίζης Νικόλαος του Ηλία – αγρότης

Χίου Αντωνία του Σωτηρίου – εκπαιδευτικός

Ψυχογιός Χρήστος του Ηλία – αγρότης

Ψυχογιού- Σπυροπούλου Πετρούλα του Γεωργίου – δημόσιος υπάλληλος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΙΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βαγιακάκου Δογαντζή Αδαμαντία (Διαμάντω) του Πέτρου – αστυνομικός υπάλληλος

Βλάχος Νικήτας του Ηλία – συνταξιούχος Δημοσίου Πυροσβεστικού Σπάρτης

Γάβαρης Κωνσταντίνος του Γεωργίου – αγρότης

Ηλιοπούλου Αναστασία του Γεωργίου – αγρότισσα

Καρκαμπάσης Βασίλειος του Ηλία – επιχειρηματίας

Κοκκορός Ευστράτιος του Άγι – αγρότης

Μενούτης Βασίλειος του Χρήστου – δημόσιος υπάλληλος

Παρηγόρης Ιωάννης του Γεωργίου – συνταξιούχος Αξιωματικός Στρατού

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αποστολάκου Φωτεινή (Φαίη) του Νικολάου – πολιτικός επιστήμων Π.Ε.

Διακουμάκου – Μακρή Βενετία του Άγι – οικιακά

Διαμαντάκος Πέτρος του Γεωργίου – ασφαλιστής

Ηλιάδης Eυάγγελος του Νικολάου – συνταξιούχος ΕΛΤΑ

Μπεκιάρης Παναγιώτης του Γεωργίου – ιδιωτικός υπάλληλος

Μπουζιάνη Αλεξάνδρα του Γεωργίου – συνταξιούχος Δημοσίου

Νικολόπουλος Κωνσταντίνος του Λεωνίδα – συνταξιούχος Δημοσίου

Ξυπολιτέα Μαρία του Παναγιώτη – ιδιωτικός υπάλληλος

Ορφανός Νικόλαος του Δημητρίου – αγρότης

Παπαϊωάννου –Πατρινού Αναστασία (Νατάσα) του Ηλία – οικονομολόγος, διακοσμήτρια

Χαραλαμπάκος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Γεωργίου – επιχειρηματίας

Χατζάκος Ιωάννης του Δημητρίου – επιχειρηματίας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βεκράκος Αναστάσιος του Παναγιώτη

Καργάκος Νικόλαος του Δημητρίου

Κόνιαρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου

Κουρνιώτη – Νικόλαρου Πότα του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΙΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Μαλικώτσης Γεώργιος του Νικολάου

Φριντζίλας Εμμανουήλ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΣΟΧΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ασημακόπουλος Βασίλειος του Δήμου

Κορίνης Αναστάσιος του Σπυρίδωνος

Στίλλγουελλ Λουΐζα- Σοφία του Χάρη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΑΔΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βακούρος Παύλος του Θεοδώρου

Κατσή Φωτεινή του Πέτρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ανδρούτσος Βασίλειος του Γεωργίου

Θεοφιλάκου Βασιλική του Παναγιώτη

Καλαμαράς Ηλίας του Δημητρίου

Χριστάκος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Κρητικού Αλεξάνδρα του Διονυσίου

Τερκεσίδου Αικατερίνη του Αλεξάνδρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Δικαιάκος Παναγιώτης του Μιχαήλ

Πατσάκος Νικόλαος του Αλεξάνδρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Κρητσιμηλιός Γεώργιος του Βασιλείου

Ρηγάκος Παναγιώτης του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Αναστασάκος Σαράντος του Αναστασίου

Μεζίνης Ιωάννης του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Σωτηράκος Γεώργιος του Ιωάννη

Ψαθά Φλωρεντία του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βατικιώτης Λέανδρος του Ιωάννη

Λάσκαρης Ηλίας του Παναγιώτη

Ρέββας Παναγιώτης του Προκοπίου

Σταρόγιαννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δαλητσούρης Ευάγγελος του Παναγιώτη

Κατή Γεωργία του Δημητρίου

Μπακογιώργη Άννα του Γεωργίου

Σμυρνιός Παναγιώτης του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΟΒΙΤΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Νικολακάκος Γεώργιος του Δημητρίου

Χίος Παναγιώτης (Τάκης) του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Μασούρας Στυλιανός του Γεωργίου

Παπαστράτη Ευσταθία του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Παναγούλιας Κωνσταντίνος του Χρήστου

Πολυμενάκος Θεόδωρος του Επαμεινώνδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΝΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

Ρουμελιώτης Αναστάσιος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αντιάρης Μάριος του Δημητρίου

Κουτσοβίτη Αικατερίνη του Γεωργίου

Φερίζης Θεόδωρος του Γεωργίου

Φλώρος Διαμαντής του Περικλή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Ροζακλής Γεώργιος του Στεφάνου

Φλώρου Δήμητρα του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ανδριτσάκης Σπυρίδων του Παναγιώτη

Νόχου Σοφία του Ιωάννη

Πανάγος Άγγελος του Κωνσταντίνου

Φλώρου Αγγελική του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοφόρου

Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

Αλέξης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Κουτσοβίτης Ιωάννης του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Λαμπρινός Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Μπούγας Σωτήριος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ματθαίος Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Παγώνης Σαράντος του Ανδρέα

Παπαδάκου Παναγιώτα του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΦΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βαρβιτσιώτη Ιωάννα του Παναγιώτη

Βερτζεβούλιας Ιωάννης του Ανδρέα

Τσάκωνας Γεώργιος του Σταύρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Καλαντζή Μαρία του Δημητρίου

Μεντής Παναγιώτης του Γεωργίου

Σιούτου Καλλιόπη του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Σούπου Αγγελική (Λίνα) του Ιωάννη

Τζάβα-Ζούμπουλα Μαρία του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ηλιόπουλος Σωτήριος του Χρήστου

Παντάζου –Περγαντή Βασιλική του Γεωργίου

Πλευρίτης Αντώνιος του Νικολάου

Ρασσιάς Αθανάσιος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΥΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Πλευρίτης Θεόδωρος του Πολυζώη

Τριανταφυλλάκος Αντώνιος του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Γεωργανές Παναγιώτης του Ευστρατίου

Σουλτάνης Ανδρέας του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αργειτάκος Δημήτριος του Σταύρου

Βλαχοκωνσταντής Γεώργιος του Ευθυμίου

Σίδερη Γαρυφαλιά του Δημητρίου

Τσιρακίδου Ελένη του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΣΤΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Ζορμπάς Παναγιώτης του Σταύρου

Καρούνου –Μπουγάδη Παναγιώτα του Παναγιώτη

Μαυρακάκη Παναγιώτα του Λεωνίδα

Σκρουμπέλος Δημήτριος του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΡΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Αλεξανδράκη –Πλούμη Ελένη του Ιωάννη

Σταυράκος Περικλής του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΣΤΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Κολοβού Γιαννούλα του Γεωργίου

Τσάκωνα Μαρία του Θεοδώρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΠΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Βασιλάκος Κυριάκος του Μελετίου

Ζορμπάς Παντελής του Αποστόλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Μέρμηγκα Γιαννούλα του Αγγελή

Σουρλής Νικόλαος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΒΙΤΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Αναγνωστόπουλος Ευστράτιος του Πέτρου

Καναράς Σταύρος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΑΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Παππάς Γεώργιος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΤΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Μαρκοπούλου Κωνσταντίνα του Σαράντου

Στρατηγάκης Χρήστος του Ευστρατίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΕΣΘΕΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Καράγεωργα Βασιλική του Δημοσθένους

Οικονομοπούλου – Κρία Αικατερίνη του Νικολάου

Παυλόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη

Τίγκος Γεώργιος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Αναστασάκος Νικόλαος του Ηλία

Ζαχαράκης Αθανάσιος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΔΙΤΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βουζιώτης Ιωάννης του Λεωνίδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Ρούμπος Παναγιώτης του Ιωάννη

Ψυχράμης Κωνσταντίνος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΟΡΙΑΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Καφεντζής Δημήτριος του Γεωργίου

Παπαδόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΥΡΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Μπουραζάνη Βαρναβέλια Κωνσταντίνα του Παναγιώτη

Παπασταφίδας Νικόλαος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΡΔΟΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Καλλιγοσφύρης Παρασκευάς του Νικολάου

Κούμαρης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αντωνόπουλος Απόστολος του Αντωνίου

Αραβανή – Παραβάλου Ευτυχία του Γερασίμου

Γεωργόπουλος Διονύσιος του Σπυρίδωνος

Γιάνναρη Σοφία του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Γκλέκα Νικολέττα του Παναγιώτη

Λαγανάς Βασίλειος του Χρήστου

Οικονομάκης Γεώργιος του Ιωάννη

Πάντος Νικόλαος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Γρίβα Ουρανία του Χρήστου

Θεοφιλόπουλος Ιωάννης του Ηλία

Μάρκος Γεώργιος του Αθανασίου

Σαραντάκης Γεώργιος του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΛΑΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Καμπέρης Γεώργιος του Ηλία

Μιχαλόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

Ρουμελιώτης Λεωνίδας του Παναγιώτη

Σιγαλού Βασιλική του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Βισβή Αφροδίτη του Κωνσταντίνου

Κουρεμπής Γεώργιος του Αριστείδη

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*