UA-49499200-1
Κυριακή, 21 Ιούλιος 2019

Συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

Βαλιώτης Ευάγγελος του Δημητρίου

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

  ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ (ή ΣΥΖΥΓΟΥ)
Κουλόγιαννη – Μαζαράκου Κανέλλα συζ. Κωνσταντίνος
Κωνσταντάκης Σπυρίδων Ιωάννης (Καπετάνιος)
Πλαγάκη Γεωργία Ανδρέας
Στρίφας Κυριάκος  Παναγιώτης
Φλώρος Νικόλαος   Σπυρίδων

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Μεντή Ελένη συζ. Θεοδώρου

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

Αγαθίας Παναγιώτης Γεώργιος
Αλεξανδράκη Αναστασία Ιωάννης
Αποστολάκος Δημήτριος Νίκων
Αργυρόπουλος Παναγιώτης Ευστράτιος
Γιαννοπούλου – Ζαχαροπούλου Χριστίνα συζ.Αθανάσιος
Δούνιας Νικόλαος Παναγιώτης
Ευταξίας Λεωνίδας Ανδρέας
Τσαμαρδού – Κουμουνδούρου Παναγιώτα Γεώργιος

 

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Βομβορή Αλεξάνδρα – Αρετή Ευστράτιος
2 Βουζιώτης Νικόλαος Λεωνίδας
3 Γρηγόρη Δήμητρα Ιωάννης
4 Φουρτούνης Παναγιώτης Γεώργιος

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Αλεξάκου Μαρία Παναγιώτης
2 Δημητρακόπουλος Αθανάσιος Γεώργιος
3 Καλομοίρης Ιωάννης Παναγιώτης
4 Νικολακάκης Ευάγγελος Ηλίας
5 Τουρνάς Γεώργιος Παναγιώτης
 

6

Τσίπουρας Κωνσταντίνος Ηλίας

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

 

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

Αργυρόπουλος Σταύρος Γεώργιος
Βαρβιτσιώτης Αντώνιος Κωνσταντίνος
Βελισσάρης Σάββας Λεωνίδας
Βουλγαράκη-Τούντα Μαρία Μιλτιάδης
Βουνάσης Αλέξανδρος Νικόλαος
Γαλανοπούλου Γεωργία Κωνσταντίνος
Γκουβούσης Μιχαήλ Νικόλαος
Γρηγόρη Αικατερίνη Αθανάσιος
Ζαραφωνίτου Γεωργία συζ.Παναγιώτης
Καλαμαράς Δημήτριος Ηλίας
Καλομοίρης Μιχαήλ Δημήτριος
Κανελλόπουλος Γεώργιος Ιωάννης
Καπερώνης Ιωάννης Αθανάσιος
Κεφαλά Παναγιώτα Νικόλαος-Ηλίας
Κοκκινιάς Βασίλειος Δημήτριος
Κόκκινος Θεόδωρος Χρήστος
Κώνστα Αντωνία Σπυρίδων
Λιναρδάκης Βασίλειος Νικόλαος
Μακρυσοπούλου Χριστίνα Παναγιώτης
Μανουσάκης Μανούσος Εμμανουήλ
Μαντζουράνης Ιωάννης Παναγιώτης
Μέρμηγκα Ευγενία ΝΙκόλαος
Μοιράγιας Σπυρίδων Γεώργιος
Παινέση Ελένη Νικόλαος
Πατσιλίβας Θεμιστοκλής Χρήστος
Πλαγάκης Θεόδωρος Παναγιώτης
Πλειώτας Χρίστος Παναγιώτης
Ρηγάκος Πέτρος Ευάγγελος
Ρήγας Παναγιώτης Ιωάννης
Σκρουμπέλος Βασίλειος Γεώργιος
Σταθάκη Μαρία (Μαίρη) συζ.Κωνσταντίνος
Σταθόπουλος Ιωάννης Θεόδωρος
Σταυράκος Δημήτριος Χρήστος
Συναδινός Παναγιώτης Δημήτριος
Τίγκος Βασίλειος Γεώργιος
Τσαγκαρούλης Θεόδωρος Χρήστος
Τσιμπίδης Παναγιώτης Δημήτριος

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Βασιλείου (Σκόμπι) Χρήστος Ευστάθιος
2 Κονίδης Γεώργιος Βασίλειος
3 Νικολακάκος (Μπούλης) Κωνσταντίνος Ευάγγελος
4 Παπαστράτης Ηρακλής Ηλίας
5 Ρηγάκος Γεώργιος Σταύρος
5 Σαχλάς Αγησίλαος Χρήστος
6 Σμυρνιός Ευστράτιος Ιωάννης
7 Σταθάκος Ιωάννης Πέτρος

Δημοτική Κοινότητα Σπαρτιατών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

  1. 1
Ανδρακάκου Παναγιώτα Ηλίας
Γαρίνης Παναγιώτης Κωνσταντίνος
Δημητροπούλου Δωροθέα Γεώργιος
Έρης Δημήτριος Ιωάννης
Μπεκιάρης Δημήτριος Σπυρίδων
Παλαιοκώστας Λάμπρος Αθανάσιος
Παπαδόπουλος Ιωάννης Πέτρος
Ράπατα ΄Αννα (Αννίτα) Κυριάκος
Σαραντόπουλος Γεώργιος Μιλτιάδης
Σκρουμπέλου Μαρία συζ.Παναγιώτης
Σπυράκη Μαρία Ευστράτιος
Φραγκάλας

Γεώργιος

Ευάγγελος

Τοπική Κοινότητα Αγίας Ειρήνης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Σούπος Γεώργιος Σπυρίδων
2 Ταμβακολόγου – Κούτσαρη Σταυρούλα Σταύρος

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου Λακεδαίμονος

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Κατσίχτης Παναγιώτης Χρήστος
 2 Σταυρόπουλος Ηλίας Παναγιώτης

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Αρβανίτης Αθανάσιος Χρήστος
2 Μπερντένης Ιωάννης Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Αγίων Αναργύρων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Μάζης Σαράντος Αντώνιος
 2 Φαρλέκας Μιχαήλ Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Αγόριανης

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Γαρουφάλης Ιωάννης Νικόλαος
2 Δαρβύρη Γαρυφαλιά Παναγιώτης

 

Τοπική Κοινότητα Αγριάνων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Φλώρος Παναγιώτης Γεώργιος
2 Χαρβούρος Ιωάννης Κων/νος

Τοπική Κοινότητα Αλευρούς

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Βλαχάκης Δημοσθένης Γεώργιος

 

 

Τοπική Κοινότητα Αμυκλών

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Δαφνιώτης Παναγιώτης Ιωάννης
 2 Ντουκούνου – Τζανετάκου Ουρανία Χρήστος
 3 Σκαρλίγκου Χριστίνα Σπυρίδων
 4 Σταματάκος Αθανάσιος Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Αναβρυτής

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Κατσίχτης Γεώργιος Σπυρίδων

 

Τοπική Κοινότητα Ανωγείων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Γεωργακάκος Νικόλαος Παναγιώτης
2 Κανέλλος Βασίλειος Κωνσταντίνος
3 Λαμπράκος Γεώργιος Παναγιώτης
4 Μαντζουράνη-Χριστάκου Παναγιώτα συζ.Δημήτριος

 

Τοπική Κοινότητα Άρνης

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Μαλτέζου Αργυρώ Θεόδωρος
2 Μελάς Σπυρίδων Αναστάσιος

 

Τοπική Κοινότητα Αφισίου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

  ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Γιαννακοπούλου-Λιόλιου Αναστασία Γεώργιος
 2 Κωτσάκου Ελένη Δημήτριος
3 Ρουμελιώτης Νικόλαος Παναγιώτης
4 Συνοδινός Βασίλειος Κωνσταντίνος

 

Τοπική Κοινότητα Βαμβακούς

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Γρηγόρης Θεόδωρος Παναγιώτης
2 Μάρκος Αναστάσιος Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Βαρβίτσης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Βάθη Γεωργία Παναγιώτης
 

2

Γούβη Δήμητρα Αθανάσιος

Τοπική Κοινότητα Βασαρά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Νικολέτου Λευκή – Νικόλ Νίκος
2 Παππάς Γρηγόριος Παντελής
3 Φλώρος Ευστάθιος Κωνσταντίνος

 

Τοπική Κοινότητα Βασιλικής

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Χαρίδας Πέτρος ΝΙκόλαος

 

 

Τοπική Κοινότητα Βορδονίας

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Σίδερη Αντωνία Δημήτριος
2 Τσάκωνας Κωνσταντίνος Σπυρίδων

 

Τοπική Κοινότητα Βουτιάνων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Δαλιούρη- Ξηντάρα Ελευθερία συζ.Γεώργιος
2 Κοκκινιάς Νικόλαος Αθανάσιος

 

Τοπική Κοινότητα Βρεσθένων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Βύρης Γεώργιος Κωνσταντίνος
2 Γρηγόρης Παναγιώτης Ιωάννης
3 Δημαράς Ιωάννης Αντώνιος
4 Διαμαντοπούλου-Μάνου Μαρία συζ. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Γεωργιτσίου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Γιάνναρης Νικόλαος Γεώργιος
2 Γιάνναρης Παναγιώτης Αθανάσιος
3 Καρβούνης Παναγιώτης Χρήστος
4 Φώτου Αλεξάνδρα Φώτιος

 

 

Τοπική Κοινότητα Γκοριτσάς

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Βουδούρη Αργυρώ Αργύριος
2 Γεωργίτσου Παναγιώτα Ιωάννης
3 Μακρυσόπουλος Παντελής Παναγιώτης
4 Φλώρος Κωνσταντίνος Δήμος

Τοπική Κοινότητα Γοράνων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Ρηγάκος Νικόλαος Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Θεολόγου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Σάλαρης Παναγιώτης Βασίλειος
2 Τούμπλης Κωνσταντίνος Ηλίας

Τοπική Κοινότητα Καλλονής

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Γερόντζος Ανάργυρος Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Καλυβίων Σοχάς

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Βέργαδου-Ριζάκου Ελένη συζ.Παναγιώτης
 2 Κορίνης Νικόλαος Άγγελος
 3 Τζανετέας Ανδρέας Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Καμινίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Αποστολάκος Ηλίας Δημήτριος
2 Γεροντίδη Αικατερίνη Απόστολος

 

Τοπική Κοινότητα Καρυών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 1 Σιούτος Αχιλλέας-Δημήτριος Σπυρίδων
 2 Τσερωτά-Γουδέ Βασιλική συζ.Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Καστορείου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1 Βουρδούσης Παναγιώτης Ηλίας
2 Δημητρίου Παναγιώτης Αθανάσιος
3 Κακαφλίκα Σταυρούλα Δημήτριος
4 Φασουλόπουλος Αθανάσιος Παναγιώτης

 

Τοπική Κοινότητα Κλαδά

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Βλαχάκης Λεωνίδας Γεώργιος
 

2

Κολοβός Πολυχρόνης Ιωάννης
 

3

Τσαμολιάς Παναγιώτης Λεωνίδας
 

4

Τσαποϊτη-Σκουρλή Γιαννούλα Ευστράτιος

 

Τοπική Κοινότητα Κονιδίτσης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Μαντζουράνης Ιωάννης Κωνσταντίνος

2

Παπαθεοδώρου Κωνσταντίνος Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Λευκοχώματος

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Παναγιωταράκος Κωνσταντίνος Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Λογγάστρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Θεοφιλογιαννάκος Δημήτριος Χρήστος
 

 

2

Νικόλαρου Στρατούλα-Σταματούλα Παναγιώτης

 

Τοπική Κοινότητα Λογκανίκου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Αρβανίτης Νικόλαος Κωνσταντίνος

2

Παπαδοπούλου Ελένη Θεόδωρος

3

Παπαλυμπέρης Νικόλαος Γεώργιος

4

Χαντζή Άννα Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Μαγούλας

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Αλλοιμόνου Κωνσταντίνα Περικλής

2

Κυριακόπουλος Διονύσιος Ιωάννης

3

Μπαμπαλέτος Δημήτριος Γεώργιος
 

4

Νικόλαρου – Τσουρούνη Αντωνία συζ.Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Μυστρά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1

 

Καρτερούλης

Βασίλειος

Σπυρίδων

2

Λαμπρινός

Ιωάννης

Χρήστος

3

Λαμπρινού

Ελένη

Νικόλαος

4

Χουσέα

Χριστίνα

Δημήτριος

 

Τοπική Κοινότητα Ξηροκαμπίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Γεωργιτσανάκου – Καραμπούλα Άννα Γεώργιος

2

Καπετανάκος Αναστάσιος-Κωνσταντίνος Σταύρος

3

Κυριακάκος Σπύρος Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Παλαιοπαναγίας

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

Αρνιώτης Παναγιώτης Γεώργιος
Γιαννιά-Στυλιανοπούλου Ελένη συζ.Στυλιανός
Περεντέσης Παναγιώτης Κωνσταντίνος

 

Τοπική Κοινότητα Παρορείου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Κατσής

Αθανάσιος

Σωτήριος

 

Τοπική Κοινότητα Πελλάνας

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Αλεξάκος Παναγιώτης Θεόδωρος

2

Γκλέκας Κωνσταντίνος Παναγιώτης

3

Μιχαλοπούλου Ελένη Ηλίας

4

Μιχαλοπούλου Ολυμπία Παναγιώτης

 

            Τοπική Κοινότητα Περιβολίων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Αγριακονίτης Ιωάννης Νικόλαος
 

2

Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνας

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Δέδε Θεοδώρα Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Πολοβίτσης

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Νικολακάκου Καλλιόπη Χρήστος

Τοπική Κοινότητα Ποταμιάς

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Ηλιόπουλος Πέτρος Κωνσταντίνος

2

Παναγάκος Βασίλειος Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Σελλασίας

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Λάκων (Κυριακοπούλου) Κωνσταντίνα συζ.Κωνσταντίνος

2

Λεόντιου Νίκη Κωνσταντίνος

3

Μανωλόπουλος Θεόδωρος Χρήστος

4

Ματσουκοπέτρος Παναγιώτης Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Σκούρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Καρλαύτης Νικόλαος Πολυζώης
 

2

Σκουτάκης Μαρίνος Παναγιώτης
 

3

Τσάκωνα-Λαϊνη Αλεξάνδρα συζ.Λεωνίδας
 

4

Φουντάς Ιωάννης Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Σουστιάνων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

 

1.

Αλεξόπουλος Γεώργιος Μαρίνος

 

Τοπική Κοινότητα Σπαρτιάς

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Μητράκος Δημήτριος Ανδρέας

 

 

Τοπική Κοινότητα Τραπεζαντής

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Βαλκανάς Παναγιώτης Δημήτριος

 

Τοπική Κοινότητα Τρύπης

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Κόντος Σταύρος Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Χρυσάφων

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

(ή ΣΥΖΥΓΟΥ)

1

Κυριακούλιας Δημήτριος Βασίλειος
 

 

2

Παναγάκης Ιωάννης Γεώργιος

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*