Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λακωνίας, γνωστοποιεί ότι με απόφαση του Διευθυντή κ. Φώτη Πολίτη, αλλά και έπειτα από εισήγηση της Διεύθυνσης Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας της Περιφερειακής Ενότητας Λακωνίας, αναστέλλεται από αύριο 29/01/2021 έως και τις 11/02/2021 η λειτουργία του Ε1 τμήματος του 2ου 12/Θ Δημοτικού Σχολείου Σπάρτης, λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος COVID-19.
Check Also
Έκθεση φωτογραφίας για τον Καβομαλιά στην πινακοθήκη Αχιλλέα Βαρβαρέσου
Μια μοναδική έκθεση φωτογραφίας με τίτλο: «Καβομαλιάς: από φως και πέτρα», πρόκειται να πραγματοποιηθεί στην …