Συνελήφθη, το Σάββατο (4.7.2015) το μεσημέρι, στην τοπική κοινότητα Μεταμόρφωσης, Δημοτικής Ενότητας Μολάων του Δήμου Μονεμβασίας, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μολάων, ένας (1) 34χρονος αλλοδαπός υπήκοος Ρουμανίας, ο οποίος κατηγορείται ότι, κατά το χρονικό διάστημα από την 3.7.2015 το απόγευμα, έως και το Σάββατο (4.7.2015) πρώτες πρωινές ώρες, διέρρηξε οικία ημεδαπού, χωρίς ωστόσο να αφαιρέσει κάτι.
Check Also
Έκθεση φωτογραφίας για τον Καβομαλιά στην πινακοθήκη Αχιλλέα Βαρβαρέσου
Μια μοναδική έκθεση φωτογραφίας με τίτλο: «Καβομαλιάς: από φως και πέτρα», πρόκειται να πραγματοποιηθεί στην …